Penzion Šatov Privát Bohemia
Penzion Privát Bohemia ubytování Šatov Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Privát Bohemia / Šatov

Privát Bohemia v Šatově je vhodný pro klidnou a pohodovou rodinnou dovolenou v příjemném prostředí, ale také pro milovníky dobrého vína a vinařské turistiky, gastronomických specialit a folklóru.

Penzion Bohemia v Šatově ubytování
Privát Bohemia v Šatově nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích a apartmánech, pro užívání si Vaši zasloužené dovolené v malebné krajině Podyjí na Jižní Moravě. Všechny pokoje jsou vybaveny TV + SAT , sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou.

Penzion Bohemia ubytování v Šatově restaurace
Šatovský privát Bohemia má jídelnu s vinotékou, kde se vydávají polopenze, ale také můžete ochutnat nespočet dalších dobrůtek z kuchyně během dne, dát si skleničku stáčeného vína, pivečka, nealkoholických nápojů a mnoho dalšího.

Ubytování v Šatově penzion Bohemia okolí
V Šatově a jeho okolí můžete navštívit stovky vinných sklípků a ochutnat místní bohatství. Každoročně se tu pořádají ochutnávky vína s pohoštěním,dale pak Znojemské vinobraní a Burčák Fest. Pro cykloturisty pro které jsou v Šatově a blízkém okolí každoročně pořádány desítky sportovních akcí, jsou k dispozici desítky cyklotras, které se táhnou překrásnou a nedotčenou krajinou Podyjí a vedou až do Rakouska. Největším cyklistickým zážitkem je každoročně pořádaná Vinařská 50, která vede přes Rakousko a startuje se přímo v Šatově.
Penzion Šatov Privát Bohemia - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Šatov Privát Bohemia - disponuje restauracíPenzion Šatov Privát Bohemia - disponuje vinárnouPenzion Šatov Privát Bohemia -  je k dispozici připojení na internetPenzion Šatov Privát Bohemia - krytý bazén v hotelu.Penzion Šatov Privát Bohemia - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Šatov Privát Bohemia - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Šatov Privát Bohemia - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Šatov Privát Bohemia - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou